Blog

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Majówka w Sarbinowie 2024

Majówka w Sarbinowie 2024

Maj, jakże boski maj! Możemy więc oficjalnie powiedzieć, że sezon uważamy za... OTWARTY! Majówka w Sarbinowie w pensjonacie La Passion! Przygotowaliśmy  dla Was wiele atrakcji o czym przekonacie się po przyjeździe. Koniecznie odwiedźcie nasz fanpage na Facebooku i Instagramie oraz zajrzyjcie do galerii. Na naszych Gości czeka wiata ogrodowa z miejscem na biesiady, grillowanie i zabawę. Dla dzieci plac zabaw, huśtawki, trampolina, piaskownica, rowerki. Dodatkowo dla pociech sala wypełniona dziecięcymi czasoumilaczami: basenem kulkowym, klockami, ping-pongiem, zabawkami i wieloma innymi atrakcjami. Czyż mogłoby być lepiej? Chcielibyśmy namówić Was również  do wycieczek  rowerowych. Dla naszych Gości  małych i dużych, możliwość skorzystania z  rowerów i uprzyjemnienia sobie czasu przejażdżką wzdłuż wybrzeża . A wiecie co to oznacza? Więcej energii, więcej siły, a więc także więcej zdrowia! Do tego plaża, słońce i śpiew mew, które doskonale wiedzą, co nad  morzem oznacza otwarcie sezonu...  Obiecujemy, że nie pożałujecie spędzonego w Sarbinowie czasu, który stanie się miłym wspomnieniem. Już teraz zapraszamy do rezerwacji telefonicznej oraz przez Facebooka. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, które tylko czekają na Gości.
Do zobaczenia w La Passion!

Szczęśliwego Nowego Roku 2024!


Drodzy Goście! Życzymy Wam, by nadchodzący rok przyniósł o wiele więcej spokoju. By nie ciążyły na Was troski i zmartwienia nie tylko o siebie, ale i o Waszych bliskich. Życzymy Wam również z całego serca, byśmy mogli spotkać się w zdrowiu w tym 2024 roku na sarbinowskiej plaży. Byście mogli cieszyć się pogodną atmosferą, towarzystwem Waszych rodzin i przyjaciół i ciepłem słońca z dala od wszelkich zmartwień. Do Siego Roku 2024!
Zespół La Passion.

 

 

PAŹDZIERNIK 2023

Możemy to już przyznać z całą stanowczością - ten sezon był udany mimo wszelkich zawirowań i sytuacji, którą przeżywaliśmy wszyscy. Zarówno my jak i nasi Goście. A jednak udało się stworzyć ciepłą rodzinną atmosferę nad Bałtykiem w to lato, która pozwoliła odpocząć, oderwać się od tak niecodziennej sytuacji, jaką przeżywaliśmy w ostatnim czasie i przeżywamy nadal. La Passion jeszcze nigdy nie była tak spragniona wesołych rozmów, głośnych zabaw i towarzystwa. Ale możemy dziś odtrąbić pełny sukces! Przyjeżdżaliście do nas tłumnie, cieszyliście się pobytem i korzystaliście z uroków tegorocznych wakacji. Ten sezon był wyjątkowy i na pewno zapamiętamy go na długo. Dziękujemy, drodzy Goście, za tak wspaniałe wspomnienia i emocje, które od Was otrzymaliśmy tego roku i mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy - Nie mniej sezon dobiegł końca, a my mamy chwilę by złapać oddech, zastanowić się nad tym, co możemy zrobić jeszcze lepiej, by w przyszłym roku 2024 zaoferować Wam jeszcze więcej. Nad polskie morze wciąż przybywają turyści, by pożegnać lato i nacieszyć się szumem fal, ale najbardziej intensywny czas 2023 roku już za nami. Chcielibyśmy jednak zrozumieć jeszcze lepiej potrzeby naszych Gości i uczynić La Passion miejscem na nadmorskiej mapie Polski, do którego będziecie chętnie wracać. Dlatego dziś pytamy Was, z jakich atrakcji chętnie korzystaliście podczas pobytu w Sarbinowie w naszym ośrodku, co Wam sprawiało ogromną przyjemność, a co byście zmienili. O zdanie pytamy również naszych młodszych Gości. Napiszcie do nas wspólnie z rodzicami na facebooku lub na adres e-mail: villa.lapassion@gmail.com Każda wiadomość będzie dla nas równie ważna i obiecujemy, że wszystkie przeczytamy z ogromną uwagą i rzetelnie przyłożymy się do czekającego nas zadania przygotowania się do przyszłego sezonu wakacyjnego. Zostało 8 miesięcy, które zamierzamy sumiennie wykorzystać. Dlatego nie zwlekajcie! Czekamy na Wasze wiadomości. Dziękujemy i do zobaczenia.
Zespół La Passion Sarbinowo