Rozpoczął się ostatni miesiąc wakacji, ale to nie znaczy, że zabraknie czasu na odpoczynek. Pogoda nas rozpieszcza, bryza koi, a plaża zachęca do ładowania akumulatorów i długich spacerów brzegiem morza. Sarbinowo jest zdecydowanie najpiękniejsze o tej porze roku dzięki trwającym dłużej zachodom słońca, ciepłym dniom, które sprawiają, że w swoim ojczystym kraju czujemy się jak na ekskluzywnych wakacjach za granicą.

Tu każdy znajdzie swój własny sposób na potrzebny relaks zwłaszcza w dobie zabiegania, stresu i piętrzących się zadań do zrobienia na już. A wiecie, co koi najbardziej? Szum morza, który wycisza, pozwala odnaleźć równowagę, pomaga rozluźnić napięcie po wielu miesiącach ciężkiej pracy.
W La Passion przygotowaliśmy pokoje, apartamenty oraz domki dla tych, którzy uwielbiają ten stan głębokiego rozluźnienia. I przysięgamy, że otwierając wieczorem lub wczesnym rankiem okno można usłyszeć uspokajający dźwięk fal wygładzających plażę, bo zaledwie 200m od nas znajdziecie Bałtyk.

Ale to nie koniec atrakcji, bo również i dla aktywnych mamy niemało przyjemności. Jeśli po drodze wam ze sportem zapraszamy na wycieczki rowerowe – sprzęt do wypożyczenia w recepcji. Możecie też przez cały okres wypoczynku korzystać z boiska do plażówki, rozległej łąki i namiotu grillowego przeznaczonego dla biesiadników. Zadbaliśmy wszystkimi swoimi siłami o to, byście przyjeżdżając do naszego ośrodka mogli nie tylko odpocząć, ale też świetnie się bawić.

Gdyby pogoda jednak spłatała figla zapraszamy na bilarda i pingponga do świetlicy wewnątrz willi. Nie martwcie się również, że wasze pociechy nie znajdą tu zajęcia, bo dla dzieci oraz młodzieży też nie zabraknie zabawy. Plac zabaw na łące i sala zabaw rozpieszczą każdego malucha. Na całodniowe wspólne wycieczki polecamy rowery lub rower z rikszą.
A gdy zechcecie odpocząć na plaży, możecie na niej znaleźć dmuchane zamki ze zjeżdżalniami jak i te zbudowane z piasku, fosy wypełnione słoną morską wodą oraz rzeźby, których najsławniejszy rzeźbiarz by się nie powstydził 😉

Wieczorami warto przejść się nadmorską starówką i promenadą, by podziwiać widok kąpiącego się w morzu słońca i chłonąć wakacyjną atmosferę lata. Któż by pomyślał w takiej atmosferze o jakichkolwiek troskach? Wierzcie nam, że pośród śmiechów i wesołego gwaru bardzo łatwo zapomnieć o obowiązkach i jeszcze łatwiej odpocząć, złapać dystans.

Zapraszamy Was do La Passion, wciąż możecie jeszcze zarezerwować ostatnie miejsca.
Czekamy na Was z otwartymi szeroko drzwiami 🙂