REGULAMIN

Regulamin/Rezerwacja Sarbinowo

 

REGULAMIN OBIEKTU

Regulamin/Rezerwacja Sarbinowo

 

 1. Doba hotelowa w La Passion rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10:00 w dniu wyjazdu.
 2. Odbiór i zdanie pokoju i domku odbywa się w dniu wyjazdu w obecności personelu.
 3. Rezygnacja z części lub całego pobytu nie uprawnia do zwrotu zadatku, za skrócony pobyt La Passion nie przewiduje zwrotu należności.
 4. Pokoje i domki są Państwu przekazane w nienagannym stanie. W ramach ogólnie przyjętych standardów wymagamy, aby zdawany pokój/domek był schludny oraz czysty w minimalnym stopniu.
 5. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów i urządzeń powstałych z jego winy.
 6. Gość pokoju noclegowego i domku powinien zawiadomić obsługę La Passion o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 7. Przebywanie na terenie La Passion osób trzecich możliwe jest wyłącznie za zgodą i wiedzą personelu La Passion.
 8. Dla komfortu wypoczywających cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00-7:00. Państwa goście są naszymi gośćmi, ale tylko do godz. 22:00.
 9. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług La Passion nie powinno zakłócić spokojnego pobytu innych Gości. La Passion może w trybie natychmiastowym odmówić świadczenia dalszych usług osobie, która narusza tę zasadę.
 10. Za przedmioty wartościowe pozostawione w pokojach i domkach, mienie oraz parkujące samochody na terenie ośrodka właściciel nie odpowiada.
 11. Zabrania się palenia tytoniu, świeczek oraz smażenia ryb w pokojach, domkach, świetlicy i kuchni ogólnodostępnej. Palenie tytoniu może odbywać się tylko i wyłącznie  do tego wyznaczonych miejscach.
 12. Za bezpieczeństwo dzieci na terenie ośrodka odpowiadają rodzice lub opiekunowie prawni, w miejscach przeznaczonych do zabawy takich jak plac zabaw, świetlica, dzieci mogą przebywać tylko pod ich opieką.
 13. W trosce o naszych najmłodszych Gości nie przyjmujemy zwierząt domowych.
 14. Grillowanie możliwe jest tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i nadzoru.
 15. Dokładamy wszelkich starań, aby segregować puszki aluminiowe, butelki plastikowe, szklane i odpady papierowe. Odpowiednie pojemniki znajdują się w ogólnodostępnym miejscu składowania odpadów.
 16. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres do końca pobytu. 

Prosimy o przestrzeganie niniejszego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu naszych Gości. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie ośrodka.

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem  i jego przestrzeganie.

Zapraszamy!

ZASADY REZERWACJI

Regulamin/Rezerwacja Sarbinowo

 

1. W sezonie trwającym czerwiec/lipiec/sierpień, rezerwacje dokonywane są na co najmniej 6 dni. (rozpoczęcie i zakończenie pobytu zawsze odbywa się w sobotę , niedzielę lub poniedziałek).
2. W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić ustalony zadatek w wysokości 30% wartości całego pobytu. Brak wpłaty w ciągu 7 dni spowoduje unieważnienie rezerwacji. Rezygnacja z przyjazdu wiąże się z utratą zadatku.
3. Za skrócony pobyt La Passion nie przewiduje zwrotu należności.
4. Należności za zamówiony pobyt należy uregulować gotówką/przelewem w pierwszym dniu przyjazdu. 
5. Obowiązkowo uiszczana jest opłata klimatyczna według taryfy urzędu Miasta i Gminy Mielno na rok 2023, wynosi 2,80 zł/za osobę- do uregulowania gotówką w pierwszym dniu przyjazdu.
6. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem otrzymanym e-mailu potwierdzającym pobyt i rezerwację.
7. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10:00 w dniu wyjazdu.
8. Nie pobieramy dodatkowych opłat za zużycie wody i energii elektrycznej.
9. Opłata za parking  parking 15 zł/doba.

10. Opłata za dodatkową osobę w pokoju wynosi 50zł/doba, dzieci do 5 lat /30 zł/doba.
11. Wypożyczenie łóżeczka turystycznego z pościelą dla dziecka 50zł/cały pobyt.
12. Z uwagi na obecność małych dzieci w ośrodku nie ma możliwości wypoczynku razem ze swoimi pupilami (psy, koty i inne zwierzęta).

Zapraszamy!

Bardzo ciepłe rodzinne miejsce, przeznaczono dużo przestrzeni do umożliwienia spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wśród atrakcji trampolina, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, plac zabaw... słowem moc atrakcji. Dodatkowy atut stanowi świetlica wyposażona w stół bilardowy, do ping ponga, basen z kulkami dla dzieciaków oraz bawialnię na czas niepogody. Obiekt znajduje się w kameralnej części Sarbinowa, od morza dzieli go jedynie krótki spacerek. Idealne miejsce dla rodzin. Polecam!

 

Andrzej Kusicielek

Fantastyczne miejsce, pokoje bardzo czyste obsługa bardzo miła. Obiekt położony kilka minut spacerkiem od plaży. Niedaleko sklep i lokalna mała piekarnia z pysznymi bułeczkami. Plaża czysta i jasna, dość szeroka i przede wszystkim wspaniała długa promenada, na której wieczorami wiele się dzieje. Miasteczko tętniące życiem cały dzień i noc. Miejsce bardzo dobre dla rodzin z dziećmi. My wracamy do Willi co roku, nasz syn uwielbia to miejsce. Jest duży ogród, parking, plac zabaw i miejsce na grill. Ponad to w głównym budynku znajduje się bawialnia dla dzieci.

 

Anna

Bardzo fajne miejsce. Czysto, ładne pokoje. Na miejscu jest wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. Dorośli mogą spokojnie pograć w bilard lub ping ponga, podczas gdy mają dzieci na oku. Duży i ciekawy plac zabaw. Bardzo miła obsługa. Blisko morza. Godne polecenia na 100%.

 

Justyna

Pensjonat Sarbinowo

Wybierasz się na wakacje nad morzem? Nasze komfortowe pokoje, apartamenty oraz domki spełnią Twoje oczekiwania. 

SOCIAL MEDIA

KONTAKT

La Passion

ul. Południowa 74

76-034 Sarbinowo

+ 48 663 939 356

+ 48 663 933 166