Możemy to już przyznać z całą stanowczością – ten sezon był udany mimo wszelkich zawirowań i sytuacji, którą przeżywaliśmy wszyscy. Zarówno my jak i nasi Goście. A jednak udało się stworzyć ciepłą rodzinną atmosferę nad Bałtykiem w to lato, która pozwoliła odpocząć, oderwać się od tak niecodziennej sytuacji, jaką przeżywaliśmy w ostatnim czasie i przeżywamy nadal.
La Passion jeszcze nigdy nie była tak spragniona wesołych rozmów, głośnych zabaw i towarzystwa. Ale możemy dziś odtrąbić pełny sukces! Przyjeżdżaliście do nas tłumnie, cieszyliście się pobytem i korzystaliście z uroków tegorocznych wakacji. Ten sezon był wyjątkowy i na pewno zapamiętamy go na długo.

Dziękujemy, drodzy Goście, za tak wspaniałe wspomnienia i emocje, które od Was otrzymaliśmy tego roku i mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy 🙂

Nie mniej sezon dobiegł końca, a my mamy chwilę by złapać oddech, zastanowić się nad tym, co możemy zrobić jeszcze lepiej, by w przyszłym roku 2021 zaoferować Wam jeszcze więcej. Nad polskie morze wciąż przybywają turyści, by pożegnać lato i nacieszyć się szumem fal, ale najbardziej intensywny czas 2020 roku już za nami.

Chcielibyśmy jednak zrozumieć jeszcze lepiej potrzeby naszych Gości i uczynić La Passion miejscem na nadmorskiej mapie Polski, do którego będziecie chętnie wracać. Dlatego dziś pytamy Was, z jakich atrakcji chętnie korzystaliście podczas pobytu w Sarbinowie w naszym ośrodku, co Wam sprawiało ogromną przyjemność, a co byście zmienili. O zdanie pytamy również naszych młodszych Gości. Napiszcie do nas wspólnie z rodzicami na facebooku lub na adres e-mail: villa.lapassion@gmail.com

Każda wiadomość będzie dla nas równie ważna i obiecujemy, że wszystkie przeczytamy z ogromną uwagą i rzetelnie przyłożymy się do czekającego nas zadania przygotowania się do przyszłego sezonu wakacyjnego. Zostało 8 miesięcy, które zamierzamy sumiennie wykorzystać. Dlatego nie zwlekajcie! Czekamy na Wasze wiadomości.

Dziękujemy i do zobaczenia
Zespół La Passion Sarbinowo