Nadeszła wiosna. Pora, gdy powinniśmy o siebie szczególnie zadbać, obudzić się, wstawić na warsztat naszą wytrzymałość. Zwłaszcza teraz w obecnej sytuacji na świecie te kilka najbliższych miesięcy może okazać się dla nas bardzo trudnych, wymagających, pełnych wytrwałości.

My czekamy. Cierpliwie wypatrujemy rozwiązań, ale też momentu wyciszenia i uspokojenia zdarzeń, które dla nikogo dziś nie są łatwe. Z troską o naszych Gości chcemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, byście czuli się u nas bezpieczni, gdy już będziemy mogli się spotkać.
Dziś jednak radzimy i sobie, i Państwu, byśmy wykorzystali ten czas by zadbać o siebie, ale i o naszych bliskich. Zadbać o zdrowie pamiętając jednak nie tylko o tym, by zostać w domu troszcząc się o higienę, ale też w miarę możliwości czasami udawać się na świeże powietrze tam, gdzie zielono i skąpo od widoku ludzi. To najlepsze lekarstwo nie tylko dla naszych płuc, ale i stresu, strachu, który tak wielu z nas dziś odczuwa.

 

Z całego serca życzymy Państwu zdrowia, spokoju oraz tego, by obecny niezwykle trudny czas jak najszybciej stał się tylko mglistym wspomnieniem.