Maj, boski maj! A wraz z majem w Sarbinowie przyszła piękna, ciepła, kwitnąca wiosna. Aż zapachniało kwiatami i ciepłą morską bryzą. Plaże już gotowe na przyjęcie gości tak jak i my. Mamy już za sobą pierwsze odwiedziny i nie możemy się nacieszyć, że mogliśmy się dla Was ponownie otworzyć. Możemy więc oficjalnie powiedzieć, że sezon uważamy za… OTWARTY!

Majówka w Sarbinowie w pensjonacie La Passion!

Przyszykowaliśmy dla Was wiele atrakcji o czym przekonacie się po przyjeździe. Koniecznie odwiedźcie nasz fanpage na Facebooku i Instagramie oraz zajrzyjcie do galerii, by przekonać się, co czeka na rodziców i milusińskich – również wtedy gdy pada, a pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór. Tak, tak, dysponujemy asortymentem atrakcji także wtedy, gdy najchętniej spędzilibyście czas nie moknąc.

Zdradzamy więc półgębkiem, że do wykorzystania w takich i innych momentach pozostawiamy naszym gościom wiatę z miejscem na biesiady, grillowanie i zabawę , a dla pociech sala wypełniona dziecięcymi czasoumilaczami: basenem kulkowym, klockami, ping-pongiem, zabawkami i wieloma innymi atrakcjami. Czyż mogłoby być lepiej?

Co jeszcze czeka na naszych gości?

Ale przede wszystkim chcielibyśmy namówić was do wycieczek na dwóch kółkach. Dla naszych gości darmowa wypożyczalnia rowerów dla dużych i małych czeka na podbój tak jak i nadmorskie szlaki rowerowe. A wiecie co to oznacza? Więcej energii, więcej siły, a więc także więcej zdrowia! Do tego
plaża, słońce i śpiew wiecznie dopominających się smakołyków mew, które dobrze wiedzą, co oznacza morzem otwarcie sezonu… 😉

Obiecujemy, że nie pożałujecie spędzonego w Sarbinowie czasu, który stanie się miłym wspomnieniem.

Już teraz zapraszamy do rezerwacji telefonicznej oraz przez Facebooka. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, które tylko czekają na Gości.

Do zobaczenia w La Passion już wkrótce.