Otwieramy drzwi!
Nie mogliśmy już się doczekać, by w końcu ogłosić tę nowinę. Wyczekiwana długo decyzja w końcu zapadła. Znów otwieramy drzwi La Passion szeroko i czekamy od 4 maja z ogromem energii na naszych pierwszych Gości.

Szanowni Państwo, jeszcze nigdy z takim uporem i niecierpliwością nie wyczekiwaliśmy maja, śledząc bieżące wydarzenia. Lecz już za chwilę powitamy ten zielony miesiąc w stęsknionych progach w pełni gotowi na Wasze przybycie.

Długo zastanawialiśmy się, czy w tym roku uda nam się otworzyć. Na szczęście nadeszła prawdziwa wiosna a wraz z nią nowe pozytywne decyzje, które dodały nam wiatru w żagle. Kamień spadł nam z serca, bo to ogromna część także naszego życia i pasji. Cieszymy się, że już niedługo znów zobaczymy dzieciaki skaczące na trampolinach w ogrodzie, rodziców umilających sobie wieczory przy grillu, entuzjastów wycieczek rowerowych, fanów tenisa i siatkówki łapiących dystans na naszych boiskach.

Sarbinowo chyba jeszcze nigdy nie wstrzymywało tak długo oddechu, ale plaża i morze każdego dnia witają coraz więcej odwiedzających. Rowery znów ruszą nadmorskimi traktami, plaże zapełnią się dźwiękami wesołych rozmów, wieczory zapłoną światłem ognisk. W końcu dotarły do nas długo wyczekiwane śmiech, spacery promenadą, gwar na nadmorskich uliczkach. Tęskniliśmy.
Teraz możemy już szeroko otworzyć ramiona i powiedzieć tylko jedno:

Drodzy Goście, Witajcie Znowu!❤