Jakie znaczenie w naszym życiu mają więzi i relacje, które nawiązujemy? Kim są osoby bliskie, które nas otaczają? Jakimi uczuciami je darzymy? Jakie są nasze wspomnienia z nimi związane? Czy wspominając wspólnie spędzone chwile czujemy ciepło, czułość, coś dobrego na myśl o najbliższych?

Odpowiedzi na te pytania są dla nas bardzo ważne. Dlatego staramy się z całych naszych sił, by pobyt w La Passion sprawił naszym Gościom tak wiele przyjemności i przyniósł ogrom ciepłych wspomnień, do których będą wracać niejednokrotnie przez lata, wracając także do nas. A kiedy wracacie, drodzy Goście, wiemy, że to, co staramy się stworzyć, ciepłe miejsce nad polskim morzem w Sarbinowie, to punkt na mapie Polski, który tętni czułością, ciepłem momentów zbieranych jak pocztówki w naszych wspomnieniach.

Dlatego przygotowujemy się już do nowego sezonu wzruszeń i działamy z pełną mocą, by nie zawieść oczekiwań naszych Gości. „Starszaków” zapraszamy do wspólnego biesiadowania i grillowania na wolnym powietrzu – w końcu od czego jest nadchodząca wielkimi krokami majówka 2020! A naszych młodszych Odwiedzających chcemy zachęcić już teraz do skoków w chmury na placu zabaw z trampolinami. Więcej atrakcji w La Passion znajdziecie w naszej galerii. I nie zapomnijcie również o tym, że od morza dzieli nas rzut beretem – dosłownie. Plaża w zasięgu 200 m pozwala na romantyczne spacery i oglądanie zachodów słońca bez konieczności korzystania z dodatkowego przejazdu. Bliskość okolicznych restauracji i lokalizacja niemal w samym centrum Sarbinowa zachęca do spróbowania nadmorskiej kuchni oraz pozwala cieszyć się pieszymi wycieczkami tuż nad Bałtykiem.

A dla tych, którzy jeszcze nie zaplanowali tegorocznej majówki mamy specjalną niespodziankę! Wszyscy, którzy nas odwiedzą będą mogli za darmo skorzystać z naszej stacji rowerowej i wybrać się na wycieczkę rowerami nadmorskim traktem usytuowanym w lesie oddzielającym plażę od miasteczka.
O szczegóły i rezerwację można zapytać telefonicznie, za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce kontakt lub naszego fanpage na facebooku. Zapraszamy!