Ta wiosna jest inna niż wszystkie. Mimo słonecznej pogody, musimy zadbać o zdrowie, a to oznacza, że #zostajemywdomu. Mimo wakacyjnego już otoczenia plaża nadal jest zamknięta do odwołania, a ścieżki spacerowe nie biegną wzdłuż linii Bałtyku jak dotychczas. Morze jest ciche o tej porze roku, ale życzymy sobie i Państwu by wkrótce znów plaża wypełniła się głośnym śmiechem i radością. Byśmy mogli znowu spotkać się nad morzem w Sarbinowie i cieszyć słońcem, zamkami z piasku i szumem fal.

Z pełną odpowiedzialnością traktujemy obecne okoliczności, dlatego w trosce o zdrowie naszych gości musieliśmy wstrzymać się z decyzją otwarcia drzwi La Passion. Jednak gwarantujemy, że gdy tylko sytuacja ulegnie zmianie będziemy na Państwa czekać z szeroko otwartymi ramionami i dołożymy wszelkich starań, by pobyt nad polskim morzem był nie tylko bezpieczny, ale przyniósł też wiele wspaniałych wspomnień i radości.

Z wielką niecierpliwością czekamy aż znów plaże będą tętnić słoneczną atmosferą i błogością odwiedzających, którzy przyjadą odpocząć, naładować baterie. Jest to dla nas niemniej trudny czas, dlatego chcemy zapewnić naszych gości, że pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszystkim, którzy są niepewni dokonanych już rezerwacji chcemy powiedzieć, że jesteśmy tu i służymy informacją. Wystarczy się z nami skontaktować poprzez zakładkę kontakt lub Facebook.

Tymczasem życzymy Państwu z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych, byśmy szybko spotkali się w pełnym zdrowiu i mogli znów cieszyć się wspólnie słoneczną, ciepłą atmosferą.

Wszystkiego najlepszego!

                                                                                                                                                           Życzy zespół La Passion