Lato w Sarbinowie wreszcie się zaczęło. Odwiedzacie nas coraz częściej i zostajecie na dłużej. Nie mogliśmy się doczekać! W końcu nad Bałtykiem jest wesoło. A my jesteśmy gotowi dla naszych kolejnych Gości doceniając, że znów nam zaufaliście.

Jesteśmy Wam za to wdzięczni, dlatego zdradzimy wam sekret: nigdzie tak nie naładujecie baterii, jak na jednej z plaż w Sarbinowie, chłonąc kilotonami witaminę D. Słońce w czerwcu nas rozpieszcza, rozgrzewa i nas, i termometry. Dawno nie było tak miło. Widać już pierwszych zuchów, którzy śmiało wskakują do Bałtyku. Nie brakuje również spacerów nabrzeżem z nogami moczonymi po kostki lub kolana  – jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Wystarczy stanąć tam, gdzie mokry piasek dawno zakrył suchy i czekać aż przypłynie fala, a potem iść tą linią wzdłuż morza i cieszyć się przyjemnym uczuciem napierania fal na nogi.

Często zadajecie nam pytania o bezpieczeństwo w naszym ośrodku. Doskonale rozumiemy te obawy, bo nikt nie przyjeżdża na wakacje, by martwić się o swoje zdrowie. Dlatego stworzyliśmy kilka stacji z środkami dezynfekującymi przy wejściach i włączyliśmy kilka nowych rozwiązań higienicznych, by każdy z odwiedzających był bezpieczny. To nasz priorytet. Dlatego gdy pogoda dopisuje i nie warto tracić czasu w pokoju, apartamencie lub domku wybierzcie się na przejażdżkę rowerem. Znajdziecie u nas również rowery z rikszą dla najmłodszych i gokart. To sposób na wycieczkę morskim traktem otoczonym lasem. W La Passion sprzęt sportowy dezynfekujemy codziennie po użyciu przez Gości. Staramy się robić co w naszej mocy, byście czuli się komfortowo na wyczekiwanym urlopie i nie byli zaniepokojeni.

Wiemy, jak niełatwo dziś odpocząć w otoczeniu tak wielu negatywnych informacji, ale wierzcie nam – nic tak nie koi jak szum bałtyckich fal. Sprawdziliśmy osobiście! J Nadal mamy kilka wolnych miejsc, więc piszcie i dzwońcie. Czekamy na Was. A tymczasem wyobraźcie sobie miękki piasek pod stopami, dzieci skaczące przez fale, metrowe zamki z piasku i morskie fosy. Słyszycie już jak śpiewa morze?

Do zobaczenia!