+48 663 933 166 villa.lapassion@gmail.com

Czujecie już świąteczną atmosferę? Jakie zapachy kojarzą wam się ze świetami? My czujemy zapach świerku, cynamonu, pomarańczy i… bryzę morza! Bałtyk zimą wygląda niesamowicie kojąco. Czas zwalnia i pozwala pomyśleć o tym, co dla nas najważniejsze. O silnych więziach. O bliskich, z którymi zasiądziemy przy wigilijnym stole wspominając i ciesząc się tym wyjątkowymi wspólnymi chwilami.

Grudzień to czas niesamowitych wrażeń, pełny ciepłej magicznej atmosfery, którą tworzą oprócz zapachu świerku i jabłecznika przede wszystkim te najważniejsze dla nas osoby. Wiemy, jak ważna jest w życiu miłość, bez której żadne wspomnienia nie byłyby tak barwne, tak wyjątkowe. Poznaliśmy wiele pięknych historii naszych Gości, którzy nad morze przyjeżdżali do nas w towarzystwie tych najważniejszych ukochanych osób. Bez nich wspólnie spędzony czas na plaży nie miałby w sobie nic a nic z magii!

Dlatego na te święta życzymy Wam ogromu ciepła i wyjątkowej magicznej rodzinnej atmosfery, która ogrzeje Was w ten niejeden zimowy wieczór. Wesołych świąt!

Życzy

La Passion Sarbinowo